>" />

+420 777 534 348

Jaké jsou výhody individuálních tréninků?

Sport dětem prospívá: "Individuální tréninky otevírají nové možnosti."

Pohyb je přirozenou součástí života. Čím dřív si děti na pohyb navyknou, tím lépe. Ať už je to fotbal, atletika nebo jiné sporty, důležité je, aby děti sportování bavilo. Kromě běžných skupinových aktivit jsou stále vítanější individuální tréninky dětí, které s sebou přinášejí celou řadu výhod.

 

Hromadné pohybové aktivity a kroužky nemusí být vždy dostačující, proto jsou stále oblíbenější individuální tréninky určené i pro nejmenší děti.

 

Výhody individuálních sportovních tréninků dětí

Intenzita individuálních nebo malých skupinových (maximálně 5 děti ve skupině) tréninků má samozřejmě úplně jinou úroveň. Trenér se může mnohem více soustředit na činnosti a výkony jednotlivých dětí, opravovat jejich chyby a zdokonalovat jejich výsledky. Dítě se rychleji posouvá, získává sebejistotu, schopnosti a dovednosti se zlepšují. Výhodou je i větší bezpečnost, protože při individuálním tréninku může trenér na děti mnohem lépe dohlížet.

 

Pro koho jsou individuální tréninky dětí vhodné?

  • Využívají je například děti, které hrají ve sportovních klubech, ale výkonnostně zaostávají, takže se potřebují zlepšit, aby ve sportovním klubu mohli zůstat.
  • Individuálních tréninků se zúčastňují i děti, které jsou ve sportu nadprůměrně talentované a chtějí se v budoucnu stát v danem sportu profesionály.
  • Vhodné jsou také pro děti, které se teprve na sport chystají – potřebují získat základy, aby je do sportovního klubu přijali.
  • Nakonec jsou sportovní individuální tréninky vhodné pro všechny děti, které nejsou ve sportovních klubech, prostě je sport baví a chtějí se ho naučit na nějakou úroveň.

 

Kde a jak přihlásit svoje dítě na individuální sportovní trénink?

Na webové stránce www.rioso.cz nalezete kontaktní formulář, kde napíšete základní informace o dítěti, jako jsou jméno, věk, zda hraje fotbal aktivně v nějakém klubu, nebo nehraje nikde, v čem by se měl zlepšit, případně jiné požadavky a dotazy.